Napisz do nas:saaworldpl@protonmail.com


PORADY

ekspertów


NOWOŚCI ZE ŚWIATA

polecane produkty


OPISY ŚRODKÓW

TOP produkty


JAK STOSOWAĆ

przykładowe cykle

Tren Acetat

Czas aktywnego działania: 2-3 dni

Przeciętne dawki: 30-75mg co drugi dzień

Przeznaczenie: siła, sucha masa znakomitej jakości, definicja, użylenie

Działanie: (acetate) odczuwalne od 3ciego dnia

Długość dawkowania: 4-8 tygodni

Wykrywalność: do 5 tygodni

Właściwości: silnie anaboliczny i bardzo silnie androgenny, brak aromatyzacji, silnie toksyczny dla wątroby i nerek

Blokowanie układu HPTA: bardzo silne

Odblokowanie: 4dni po ostatniej injekcji

Trenbolon jest pochodną 19-nortestosteronu (nandrolonu) i jest jednym z najpotężniejszych i efektywnych SAA, które obecnie istnieją. Dzieje się tak dlatego, iż miligram Trenbolonu jest silniejszy niż miligram jakiegokolwiek testosteronu. Potencjalną właściwością Trenbolonu jest jego zdolność do blokowania receptorów kortyzolowych zarówno podczas, jak i po skończeniu używania. Rezultatem jest zwiększenie przewagi reakcji anabolicznych nad katabolicznymi.

Głównym przeznaczeniem trenbolonu jest utwardzenie sylwetki przed konkursem, gdy poziom tłuszczu był już wystarczająco niski - wtedy często jest łączony z winstrolem, masteronem, boldenonem oraz z testosteronem wraz z antyestrogenem.

Steryd ten jest wykorzystywany przez bardziej zaawansowanych kulturystów, nie poleca się go sterydowym nowicjuszom. Bardzo ważne aby na cyklu pić jak największą ilość wody oraz wspomóc się środkami oczyszczającymi nerki - np extractem z żurawiny. Po cyklu dobrze jest również wspomóc regenerację wątroby np hepatilem.

cennik>>