Napisz do nas:saaworldpl@protonmail.com


PORADY

ekspertów


NOWOŚCI ZE ŚWIATA

polecane produkty


OPISY ŚRODKÓW

TOP produkty


JAK STOSOWAĆ

przykładowe cykle

Turanabol / Chlorotestosteron

Chlorotestosteron wykazuje podobne działanie jak Methandrostenolon (Naposim,Metanabol,Bionabol). Co więcej, owa substancja jest pochodną D-bol’u.

Korzyści, jakie serwuje nam trinabolan:

  • brak retencji wody (jedynie przy większych dawkach),
  • brak typowych cech dla metanabolu: oleista skóra, trądzik, agresja, wypadanie włosów,
  • nie powoduje niepożądanego efektu, który może wywołać zażywanie metanabolu, mianowicie ginekomastii,
  • nie powoduje problemu związanego z estrogenami wiec niema potrzeby brania na cyklu antyestrogenow (Nolvadex),
  • pomimo iż zawiera grupy metylową nie jest środkiem silnie hepatoxycznym,
  • dzięki jego krótkiej obecności w organizmie, która wynosi około 1 tygodnia (kolejny plus przemawiający za trinabolanem gdyż okres wykrywalności metanabolu wynosi ok. 5 tyg.) - może być brany z innymi steroidami, bardziej wyrażającymi dzialanie androgenne, w okresie przed startowym, gdyż nie zostanie wykryty w badaniach krwi,
  • trinabolan zawiera dichlorotestosteron zamiast dihydrotestosteron’u co powoduje słabiej wyrażone skutki uboczne (patrz wyżej wymienione) - lecz odnotowywuje się przypadki występowania depresji.

Chlorotestosteron jednak, wykazuje słabsze działanie anaboliczne niż, methandrostenolon lecz nadaje się do cyklów zarówno mających na celu budowanie masy mięśniowej jak i robieniu tak zwanej "rzeźby". Oferuje nam stabilne przyrosty, zdobyte kilogramy są dobrej jakości masa mięśniowa uzyskana bez zbędnego fat’u. Trinabolan ma również takie właściwości jak Masteron, mianowicie uwypukla mięsnie, czyniąc je optycznie większymi - działanie owego środka można porównać do: stanozololu, oxandrolonu, primobolanu pomimo tego że jest pochodną Dianabolu.

Minusem jest cena, która jest 2,5 raza większa niż, naszego rodzimego, metanabolu, co w efekcie skutecznie odstrasza "konsumentów", pomimo jego przemawiających zalet, które wyżej wymieniłem.

Dawkowanie, które znajduje uzasadnienie w świecie tak zwanych bodybuilder’ów to: 10-50mg każdego dnia. Dawkowanie dzielimy w ciągu dnia na dwa razy w celu utrzymania stabilnego stężenia we krwi - ponieważ okres aktywnego półtrwania środka wynosi 14-16 godzin.

Optymalny czas trwania cyklu: 6-4 tygodni.

Porównałem ową substancję do metanabolu. Czemu? Szybko tłumaczę - substancja, jaką jest methandrostenolon jest znana niemalże wszystkim mającym styczność z dopingiem, a więc wszystkie pozytywy jak i negatywy są nam znane. Wystarczyło Więc przybliżyć, czym jest substancja, o której właśnie cała mowa, aby wszystko zrozumieć.

Dodam od siebie, że substancja, którą opisałem nie jest steroidem dobrze zbadanym - a wiec do końca nie wiemy, co kryje za soba jej zażywanie.

cennik>>