Napisz do nas:saaworldpl@protonmail.com


PORADY

ekspertów


NOWOŚCI ZE ŚWIATA

polecane produkty


OPISY ŚRODKÓW

TOP produkty


JAK STOSOWAĆ

przykładowe cykle

Pozytywne skutki brania sterydów

1. Zwiększenie masy mięśniowej – sterydy zwiększają syntezę białek, zwiększają wielkość włókna mięśniowego poprzez przyrosty wody w tkance mięśniowej. Co za tym idzie ogromny przyrost masy.

2. Zwiększenie siły - androgeny zawarte w sterydach zwiększają siłę, woda w tkance mięśniowej także przyczynia się do wzrostu siły mięśni, dlatego podczas cyklu sterydowego wzrasta nam siła nawet o 40%!! Oczywiście po cyklu część siły na spadnie.

3. Redukcja tkanki tłuszczowej – sterydy zwiększają metabolizm, a nie które środki mają specjalne właściwości przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej, dodatkowych atutem środków „rzeźbiących – sterydowych” jest to że tracąc tłuszcz nie traci się mięśni (oczywiście konieczna odpowiednia dieta i trening+aeroby)

4. Brak bolących stawów – większość osób stosujących SA zauważą, że bóle związane ze stawami mijają podczas cyklu, jest to właściwość sterydów wykorzystywana w medycynie. Głównie takie środki jak Metanabol lub Deca.

5. Zwiększona wytrzymałość – pod wpływem sterydów zwiększa się stężenie kortyzolu we krwi. Kortyzol jest hormonem stresu, który pozwala trenować z większą wytrzymałością.

6. Wzmożona agresywność – pod wpływem nadmiaru testosteronu stajemy sie bardziej agresywni a to pomaga nam trenować z większą intensywnością i na większych ciężarach. Stajemy się bardziej pewni siebie!

7. Krótki czas regeneracji – pod wpływem SA, zwiększona synteza białek, pozwala nam na szybszą regenerację potreningową. Takie przyśpieszenie pozwala nam na częstsze i intensywniejsze treningi a co za tym idzie zwiększa nasz przyrost masy!

8. Lepsza waskularyzacja – nie wiadomo do końca dlaczego tak się dzieje, przypuszcza się, że to podniesione ciśnienie zwiększa objętość żył i je uwidacznia.